Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 128GB USB Flash Drive UD330, Black, Folding-Cover Design,
Достапност:
Шифра: 26830
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 76

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 128GB USB Flash Drive UD330, Black, Folding-Cover Design, Enhanced Durability - Manufactured with the Chip-On-Board (COB) process, AUD330-128G-RBK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019