Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB USB Flash Drive UV128, Black+Yellow, Capless mechani
Достапност:
Шифра: 26808
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB USB Flash Drive UV128, Black+Yellow, Capless mechanical design, USB 3.2 Gen 1 (backward compatible with USB 2.0), AUV128-16G-RBY
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019