Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 32GB USB Flash Drive UV100, Red, On-the-Go Style, Slimmer
Достапност:
Шифра: 26802
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 70

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 32GB USB Flash Drive UV100, Red, On-the-Go Style, Slimmer and Smaller, length of only 41mm and a thickness of just 5.8mm, AUV100-32G-RRD
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019