Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 32GB USB Flash Drive C906, White, Design in Elegance, Wei
Достапност:
Шифра: 26795
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 91

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 32GB USB Flash Drive C906, White, Design in Elegance, Weighing only 9 grams and measuring a mere 5.8 cm, AC906-32G-RWH
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019