Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 256GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I, Seq Read/Wri
Достапност:
Шифра: 26787
Гаранција (дена): 1800
Прегледи: 101

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 256GB microSDHC Class 10 with adapter UHS-I, Seq Read/Write rate up to 100 / 25 (MB/s), AUSDH256GUICL10A1-RA1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019