Бренд: A-DATA
Краток опис: A-Data 16GB microSDHC Class 4 with adapter, AUSDH16GCL4-RA1
Достапност:
Шифра: 26778
Гаранција (дена): 1800

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
A-Data 16GB microSDHC Class 4 with adapter, AUSDH16GCL4-RA1
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019