Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESAA90, Electric projection screen, 90" (2m x 1.12m), M
Достапност:
Шифра: 62109
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 2

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESAA90, Electric projection screen, 90" (2m x 1.12m), Matte white, Tubular motor, Square housing with 78mm diameter, steel housing, 16:9 format, Remote controller included
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019