Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBC72, Auto lock manual projection screen, 72" (1.45m x 1.10m), Octagonal housing with 70mm diameter, Slow return, 4:3 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela