Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK ESBA82, Auto lock manual projection screen, 82" (1.80m
Достапност:
Шифра: 62101
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 502

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK ESBA82, Auto lock manual projection screen, 82" (1.80m x 1.01m), Octagonal housing with 70mm diameter, Slow return, 16:9 Format
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019