Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK Projector bracket PRB-18S, Universal projector bracket,
Достапност:
Шифра: 62088
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK Projector bracket PRB-18S, Universal projector bracket, For flat ceiling and pitched mounting - celiling plate can be adjusted for use with flat or sloping ceiling, Multi-angle adjustments for quick and precise projector position +15 degreess -15 degrees, Compliant with any brand and type, Internal cable management for a clutter-free appearance, 360°rotate, Mounting hole:54mm-320mm, Mounting profile:380mm-580mm, Load capacity:13.5kg
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela