Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PH8-4, Bike handle bar holder for iPhone & mobile phones
Достапност:
Шифра: 62070

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PH8-4, Bike handle bar holder for iPhone & mobile phones, Easy to install and release on the vehicle, Flexible stretching holder with protective pads, Stretching width: 35-83mm, Suitable for handlebar diameter:22-24mm
Напреден Филтер
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA