Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PH8-4, Bike handle bar holder for iPhone & mobile phones
Достапност:
Шифра: 62070
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PH8-4, Bike handle bar holder for iPhone & mobile phones, Easy to install and release on the vehicle, Flexible stretching holder with protective pads, Stretching width: 35-83mm, Suitable for handlebar diameter:22-24mm
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019