Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Gal
Достапност:
Шифра: 62067
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 351

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD20-09, Foldable Headrest Backseat Holder for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tabletsSlide-in mounting plate, Firmly hold iPad in the back of the car seat, Clamp with detachable pads fit most bars, 360° rotation, 180° swivel and -20~+20° tilt for best viewing, Material: Aluminum & Plastic, Diameter of bar:12-16mm,
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019