Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most
Достапност:
Шифра: 62066
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 329

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD20-05, Foldable Table Stand for iPad,Galaxy and most 7-10.4" tablets, Slide-in mounting plate, 360°rotation enables portrait and landscape viewing, Flexible arm allows multiple viewing angles, Material: Aluminum & Plastic
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019