Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2
Достапност:
Шифра: 62065
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-V2, Foldable iPad table stand, Fit for iPad mini 1/2/3/4 & most tablets, Soft silicone feet provide tablet a range of friendly viewing angles, ABS plastic white, Dimension(folded):155x210x25mm
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela