Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-B, Adjustable suction cup car mount holder for iPad
Достапност:
Шифра: 62064
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 293

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-B, Adjustable suction cup car mount holder for iPad mini1/2/3/4 & most tablets, Easily attached and secure suction cup to windshield without tools, Powerful large suction cup can be fit both for car and desk, ABS plastic;360°rotate, Stretch length of the middle arm: 105-195mm
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019