Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK PAD-A, Universal Headrest Backseat in the car holder for
Достапност:
Шифра: 62063
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 389

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK PAD-A, Universal Headrest Backseat in the car holder for iPad1/2/3/4 & most tablets, Attach iPad firmly on the back of headrest, Flexible adjustment allows various viewing angles, Specifications: ABS plastic; Black, 360°rotate, Stretch length of the middle arm: 105-195mm, The diameter of the headrest bar should be less than 12mm
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019