Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK TV Bracket ELP07-44F, For 26" to 47" LCD/LED TV, Fit mou
Достапност:
Шифра: 62049
Гаранција (дена): 720

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK TV Bracket ELP07-44F, For 26" to 47" LCD/LED TV, Fit mounting patterns up to 220 x 202mm, Fit mounting hole patterns up to 420x400 mm, Max. VESA: 400x400, up to 40kg, low profile - only 10mm
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela