Бренд: BRATECK
Краток опис: BRATECK TV Bracket ELP07-22F, For 17" to 37" LCD/LED TV, Fit mou
Достапност:
Шифра: 62048
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 429

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
BRATECK TV Bracket ELP07-22F, For 17" to 37" LCD/LED TV, Fit mounting patterns up to 220 x 202mm, Max. VESA: 200x200, up to 40kg, low profile - only 10mm
Напреден Филтер
Бренд BRATECK
Wifi Опционално
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019