Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Ѓезве 4 декор 2449Ц
Достапност:
Шифра: 70203
Прегледи: 548

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Ѓезве 4 декор 2449Ц
Можеби ќе Ве интересира