Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит xЛинеа М 1.5Д Црн, Еден отвор за миење с
Достапност:
Шифра: 60533
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер ХГранит xЛинеа М 1.5Д Црн, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Еден отвор за овошје, Сифоните се вклучени во продуктот, Длабочина на големо корито 190мм, мало корито 130мм, Димензии 620x500 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela