Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит Квадро 60 Бел, Еден отвор за миење со Ф
Достапност:
Шифра: 60530
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 558

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер ХГранит Квадро 60 Бел, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Сифоните се вклучени во продуктот, Димензии 600x500 мм
Можеби ќе Ве интересира