Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит Квадро 60 Црн, Еден отвор за миење со Ф
Достапност:
Шифра: 60529
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер ХГранит Квадро 60 Црн, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Сифоните се вклучени во продуктот, Димензии 600x500 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela