Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит Квадро Плус 1.5Д Црн, Еден отвор за мие
Достапност:
Шифра: 60525
Гаранција (дена): 360

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер ХГранит Квадро Плус 1.5Д Црн, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, еден помал отвор за цедење овошје Ф60, Сифоните се вклучени во продуктот, Димензии 780x500 мм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela