Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер Инокс Нера Практик 1Д, Еден отвор за миење со Ф9
Достапност:
Шифра: 60523
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 486

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер Инокс Нера Практик 1Д, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Сифоните не се вклучени во продуктот, Димензии 790x500 мм
Можеби ќе Ве интересира