Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер Инокс Стандард 1Д Лев Еко, Еден отвор за миење с
Достапност:
Шифра: 60498
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 735

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер Инокс Стандард 1Д Лев Еко, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Сифоните не се вклучени во продуктот, Димензии 800x600 мм
Можеби ќе Ве интересира