Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер Инокс Луна 2Д Еко, Два отвори за миење со Ф90 си
Достапност:
Шифра: 60496
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 582

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер Инокс Луна 2Д Еко, Два отвори за миење со Ф90 сифон, Сифоните не се вклучени во продуктот, Димензии 770x435 мм, код 123781
Можеби ќе Ве интересира