Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер Инокс Луна 1.5Д, Еден отвор за миење со Ф90 сифо
Достапност:
Шифра: 60495
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 577

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер Инокс Луна 1.5Д, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, еден помал отвор за цедење овошје со додаток пластична корпа со сифон Ф60, Сифоните не се вклучени во продуктот, Димензии 770x435 мм, код 123326
Можеби ќе Ве интересира