Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A60 PRO Gradient blue, Dual SIM, 6.1" IPS 600 x 1280,
Достапност:
Шифра: 48301
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Blackview A60 PRO Gradient blue, Dual SIM, 6.1" IPS 600 x 1280, Chipset: MediaTek Helio A22 (MT6761), CPU: Quad-Core 2GHz ARM Cortex-A53, GPU: IMG PowerVR GE, Internal Memory: 16GB up to 256GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 8 Megapixel With LED Flash, Seconday Camera: 5 Megapixel, A-GPS, GPS, Bluetooth 4.0, Sensors: Fingerprint, Accelerometer/ Proximity Sensor/ GPS / Light, OS: Android 9.0 , Battery: Removable Lithium-Ion 4080 mAh
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019