Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview A7 Smartphone Gold, 5" HD IPS 720*1280 MT6580 Quad-cor
Достапност:
Шифра: 45682
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 5132

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Blackview A7 Smartphone Gold, 5" HD IPS 720*1280 MT6580 Quad-core 1.3GHz 2 points@capacitive G+F GSM B2/B3/B5/B8; WCDMA B1/B8; 1+8GB, 2+5MP 2500mAh, 143*71*9.5mm
Напреден Филтер
Бренд Blackview
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 8GB
Големина на екран Од 4.6'' инчи до 5.0'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 1GB
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Gaming Flaer Vol 2 2019