Бренд: Blackview
Краток опис: Blackview R6 Pearl White/3GB/32GB, Fingerprint, Dual SIM, 5.5 in
Достапност:
Шифра: 44933
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 3362

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Blackview R6 Pearl White/3GB/32GB, Fingerprint, Dual SIM, 5.5 inches FHD Display (1080×1920 Pixels), 3G: GSM : 850/900/ 1800 /1900 MHz, Chipset: MediaTek MT6737T, CPU: Quad-Core 1.5 GHz ARM Cortex-A53, GPU : ARM Mali-T720 MP2,600 MHz, Internal Memory: 32GB up to 128GB, RAM: 3GB, Primary Camera: 13 Megapixels with Dual-LED, Secondary Camera: 5 Megapixel with LED Flash, Sensors: Proximity Sensor, Accelerometer, Ambient Light, Fingerprint, OS: Android 6.0 Marshmallow, Battery: Non-Removable 3,000 mAh Lithium-Polymer, Dimensions: 152.3 x 77.1 x 10 mm, Weight: 160 Grams
Напреден Филтер
Бренд Blackview
Процесор Quad Core
Внатрешна Меморија 32GB
Големина на екран Од 5.1'' инчи до 5.5'' инчи
Камера Предна и задна
Рам 3GB
Можеби ќе Ве интересира