Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AMW 730 WH, Вградна микробранова печка со грил, Бела,
Достапност:
Шифра: 71801
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AMW 730 WH, Вградна микробранова печка со грил, Бела, Absolute дизајн, 6th sense технологија со 6th sense централно копче, ЛЦД Дисплеј, 31л капацитет, 1000W моќност, 800W моќност на грил, 8 нивоа на моќност, програма за крцкаво криспи печење, ротирачка чинија 32.5цм, електронски контроли, тајмер, заклучување од деца, 3Д дистрибуција на брановите, 38.5x59.5x46.8 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019