Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ACM 802/NE, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна,
Достапност:
Шифра: 70975
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 405

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ACM 802/NE, Вградна Индукциска стаклокерамичка плотна, 60цм, Црна боја, Без рамка, Сензорски контроли на допир, Тајмер, 4 грејни зони, Заклучување од деца, 5.6x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019