Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKZ 6230 WH, Вградна фурна, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 6t
Достапност:
Шифра: 70972
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 282

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKZ 6230 WH, Вградна фурна, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 6th Sense технологија, Систем на самочистење со Катализа, Турбо Вентилатор, 16 функции, 65л капацитет, 3 Cook - истовремено печење 3 вида храна без мешање на аромите, Ready 2 cook - систем за загревање на фурната инстантно со помош на единствен систем за дитрибуција на топлиот воздух, Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Инокс кој не остава отпечатоци од прсти, Двојно стакло на вратата, Грил и Турбо грил, Тајмер, Електронско прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Заштита од деца, А+ енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира