Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKT 8090/NE, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без
Достапност:
Шифра: 70330
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 575

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKT 8090/NE, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без рамка, Сензорски контроли на допир, 4 грејни зони, Индикатор за преостаната топлина, Тајмер, Заклучување од деца, 4.6x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира