Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ADP 321 IX, Самостоечка Машина за миење садови, Инокс,
Достапност:
Шифра: 70329
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 589

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ADP 321 IX, Самостоечка Машина за миење садови, Инокс, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 6 програми, 3 температури, тајмер, половично полнење, самочистечки филтер, телескопски систем на извлекување на корпата, Индикатори за сол и сјај, Потрошувача на вода по циклус 10л, Потрошувачка на вода по циклус 0.83 kWh, Бучност 49дб, А+ енергетска класа, Димензии 85x45x57 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира