Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AWO/C 60100, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Диспле
Достапност:
Шифра: 70328
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 831

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AWO/C 60100, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, 6th Sense Colours технологија за зачувување на боите на облеката, тајмер, 13 програми, програм за синтетика, програма за памук, антибактериска прогама, брз програм 15 минути на 30 степени, Color 15 степени програма, програми за бои, Clean +, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, Заклучување од деца, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, 84.5x59.5x52 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира