Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ADG 522 IX, Полувградна машина за миење садови, 45цм,
Достапност:
Шифра: 70225
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 411

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ADG 522 IX, Полувградна машина за миење садови, 45цм, ЛЦД Дисплеј, 10 комплети, 8 програми, 6th Sense технологија, Тајмер, самочистечки филтер, Super Silent Overnight програма, Waterstop заштита од протекување вода, Бучност 43дб, А++ енергетска класа, Димензии 82x44.8x57 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира