Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ART 6502 A+, Вграден комбиниран фрижидер со долна комо
Достапност:
Шифра: 70220
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1342

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ART 6502 A+, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, ИНОКС, 6th sense Fresh control технологија, Less Frost + Stop Frost технологии, Тотал капацитет 277л - 197л фрижидерски дел 80л замрзнувачки дел, автоматско одмрзнување, антибактериска заштита, брзо ладење, 3 фиоки во замрзнувачот, Бучност 35дб, А+ енергетска класа, Димензии 177x54x54.5 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019