Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL BLF 8001 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел,
Достапност:
Шифра: 70219
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1668

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL BLF 8001 W, Комбиниран фрижидер со долна комора, Бел, Direct cooling Less Frost, 6th sense технологија Fresh control, Тотал нето капацитет 339л - 228л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, аларм за отворена врата, 3 фиоки во замрзнувачот, А+ енергетска класа, Димензии 188.5x60x65.5 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира