Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKP 745 NB, Вградна фурна, Црна, ЛЦД Дисплеј, Копчиња
Достапност:
Шифра: 70213
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 413

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKP 745 NB, Вградна фурна, Црна, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push in Push out, SmartClean технологија на специјални самочистечки ѕидови со помош на пареа Хидролиза, Турбо Вентилатор, 8 функции, 65л капацитет, Телескопски водилки, Материјал кој не остава отпечатоци од прсти, Двојно стакло на вратата, Грил и Турбо грил, Тајмер, Механичко прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Двојно стакло на вратата, А енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира