Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AWO/C 6304, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Дисплеј
Достапност:
Шифра: 69881
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 847

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AWO/C 6304, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1200 вртежи, 5 години гаранција на моторот, 6th Sense Infinite care технологија за зачувување на боите на облеката, 18 програми, тајмер, брз програм 15 минути на 30 степени, Color 15 степени програма, програми за бои, Clean +, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, Заклучување од деца, А+++ енергетска класа, 84.5x59.5x52 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира