Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKM 9010/NE, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без
Достапност:
Шифра: 69719
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 372

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKM 9010/NE, Вградна стаклокерамичка плотна, 60цм, Без рамка, Механички контроли, 4 грејни зони, Индикатор за преостаната топлина, Димензии 5x58x51 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира