Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL BLF 8001 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, ИНО
Достапност:
Шифра: 69715
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL BLF 8001 OX, Комбиниран фрижидер со долна комора, ИНОКС, Direct cooling Less Frost, 6th sense технологија Fresh control, Тотал нето капацитет 339л - 228л фрижидерски дел/111л замрзнувачки дел, аларм за отворена врата, 3 фиоки во замрзнувачот, А+ енергетска класа, Димензии 188.5x60x65.5 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019