Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 431 WH, Традиционален аспиратор, Бел, 60цм, 2 свет
Достапност:
Шифра: 69490
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 878

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 431 WH, Традиционален аспиратор, Бел, 60цм, 2 светилки, 2 брзини, капацитет 172м3, Механички команди, 7.5x59.8x47 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019