Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKR 641 GY, Телескопски аспиратор на извлекување, Инок
Достапност:
Шифра: 69488
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 538

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKR 641 GY, Телескопски аспиратор на извлекување, Инокс, 60цм, 1 мотор, 2 светилки, 3 брзини, капацитет 250м3, Механички команди, 17.3x59.8x27.5 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019