Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AWE 55610, Машина за перење со горно полнење, бела бој
Достапност:
Шифра: 69484
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 746

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AWE 55610, Машина за перење со горно полнење, бела боја, 5.5кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, тајмер, А++ енергетска класа, Димензии 90x40x60 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира