Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ART 9810/A+, Вграден комбиниран фрижидер со долна комо
Достапност:
Шифра: 69483
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 996

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ART 9810/A+, Вграден комбиниран фрижидер со долна комора, ИНОКС, 6th sense технологија, Less Frost технологија, антибактериска заштита, контрола на влажноста, брзо ладење, 230л/80л, 193.5x54x54.5 цм, А+
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019