Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AWS 61012, Машина за перење алишта СЛИМ 45цм, бела, ЛЦ
Достапност:
Шифра: 69328
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 3

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AWS 61012, Машина за перење алишта СЛИМ 45цм, бела, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, 6th Sense Colours технологија, тајмер, Woolmark програм за волна, Clean +, Заклучување од деца, А++ енергетска класа, Димензии 84.5x59.5x45 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Тип Машини со предно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • tel
  • Gaming Flaer Vol 2 2019