Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AKP 7460 IX, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчињ
Достапност:
Шифра: 69320
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 293

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AKP 7460 IX, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Копчиња на вовлекување Push in Push out, Систем на самочистење со Катализа, Турбо Вентилатор, 8 функции, 65л капацитет, Меко затворање на вратата, Телескопски водилки, Инокс кој не остава отпечатоци од прсти, Двојно стакло на вратата, Грил и Турбо грил, Тајмер, Механичко прилагодување на температурата, Функција за одмрзнување, Долен греач, Заштита од деца, А енергетска класа, 59.5x59.5x56.4 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Можеби ќе Ве интересира