Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL AWE 60410, Машина за перење со горно полнење, бела бој
Достапност:
Шифра: 69316
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 697

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL AWE 60410, Машина за перење со горно полнење, бела боја, 6кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, тајмер, А++ енергетска класа, Димензии 90x40x60 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Тип Машини со горно полнење
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • TV
  • grejni tela
  • Laptopi i drugo
  • Gaming Flaer Vol 2 2019